Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, oferujemy ekspresową oraz darmową wycenę tłumaczonego tekstu specjalistycznego, technicznego, jak i każdego innego.

W przypadku tłumaczeń językowych każdy tekst jest wyjątkowy i nie da się go bezpośrednio sklasyfikować bez uprzedniego sprawdzenia.

Nasza wycena ma na celu sprawdzenie tekstu i ustalenie najbardziej przystępnej ceny za usługę.

Wycena tłumaczenia – cennik tłumaczeń

Cenę tłumaczenia staramy się za każdym razem ustalać indywidualnie. Pamiętaj że u nas obowiązuje darmowa wycena tłumaczenia przed przyjęciem zlecenia. Na cenę tłumaczenia wpływają następujące czynniki:

Język tłumaczenia – jak mawiają teoretycy przekładu, tak naprawdę tłumaczyć można tylko na język ojczysty. Jednak większość tłumaczy zajmuje się także przekładem z języka polskiego na obcy. Takie tłumaczenie z racji większego stopnia trudności jest nieco droższe.

Rodzaj tłumaczonego tekstu – sprawa jest prosta pewne teksty są mniej wymagające od innych. Tłumaczę od prostych tekstów aż po teksty specjalistyczne, techniczne, które są pełne wyszukanego, naukowego słownictwa. Cena tłumaczenia wzrasta wraz ze stopniem trudności tekstu.

Ilość stron – jako stronę przyjmuje 1800 znaków ze spacjami. Ilość znaków można najprościej sprawdzić w programie MS Word za pomocą funkcji statystyka wyrazów dostępnej w zależności od wersji programu z menu Narzędzia lub Recenzja.

Termin – Im więcej mam czasu na wykonanie tłumaczenia tym mniejszy będzie jego koszt. Oczywiście jestem w stanie tłumaczyć w trybie ekspresowym jednak oznacza to wzrost ceny tłumaczenia.

Kierunek tłumaczenia Tryb zwykły
(do 5 stron dziennie)
Tryb przyspieszony
(6-10 stron dziennie)
Tryb ekspresowy
(powyżej 10 stron dziennie)
Polski 20 24 28
Angielski 25 28 30

Nie pobieram dodatkowych opłat za tłumaczenie:

  • zeskanowanych dokumentów
  • stron www
  • plików php, lang…

Płatność

W przypadku nowych zleceniodawców opłatę za tłumaczenie pobieram z góry. Wpłat można dokonywać na konto w Mbanku. Po otrzymaniu wpłaty niezwłocznie wysyłam plik z tłumaczeniem. Istnieje możliwość odbioru osobistego tłumaczenia w Częstochowie lub w Zabrzu. Oczywiście chęć odbioru osobistego należy zakomunikować wcześniej.

Powyższe ceny nie stanowią oferty. Są jedynie opisem czynników które biorę pod uwagę podczas wyceny tłumaczenia z języka angielskiego lub na język angielski.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie.

Tłumaczenia za darmo!

Jeżeli prowadzisz ciekawy serwis www, potrzebujesz tłumacza jednak brakuje Ci środków finansowych. Zwróć się do mnie, oferuję darmowe tłumaczenia w zamian za umieszczenie linku do mojej strony.

Oferta skierowana jest do właścicieli serwisów:

  • istniejących już od jakiegoś czasu
  • odnotowujących minimum 300 unikalnych odwiedzin dziennie

Jeżeli Twoja strona spełnia podane warunki zapraszam do działu kontakt